English
Κυπριακή Δημοκρατία Γραφείο Τύπου και Πληροφοριών Λογότυπο Γραφείου Τύπου και Πληροφοριών

Αρχική Σελίδα | Συνήθεις Ερωτήσεις | Χάρτης Πλοήγησης | Συνδέσεις | Επικοινωνία 

Αναζήτηση:

Αναζήτηση

Ειδική Αναζήτηση          

Ανακοινωθέντα
English
Πίσω

ΕκτύπωσηΕκτύπωση

Διορισμός νέων μελών Σχολικών Εφορειών
14/01/2004



Το Υπουργικό Συμβούλιο αποφάσισε στη σημερινή του συνεδρία, 14.1.2004, να διορίσει τα νέα μέλη των Σχολικών Εφορειών περιοχών Δήμων και Συμπλεγμάτων που φαίνονται πιο κάτω, για την περίοδο που λήγει στις 31.12.2004 ή μέχρι οποιαδήποτε προγενέστερη ημερομηνία που θα καθοριστεί.


Α. ΚΑΤΑΛΟΓΟΣ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΕΦΟΡΕΙΩΝ ΠΕΡΙΟΧΩΝ ΔΗΜΩΝ


Σχολική Εφορεία Λευκωσίας

1. Μιχάλης Πιτυρής
2. Χρυστάλλα Καρόλου
3. Μαρίνα Πιερίδου - Χ΄΄Κακού
4. Ηρακλής Παπανδρέου
5. Τάκης Νικολάου
6. Σαββούλα Παπαμιλτιάδου
7. Νίνα Μουσιούττα
8. Νίκος Ματθαίου
9. Ανθούλλα Χοιρομερίδου

Σχολική Εφορεία Στροβόλου

1. Σαβούλα Τυρίμου
2. Κυριάκος Βασιλείου
3. Παντελής Ξυνιστέρης
4. Λοϊζος Παπακωνσταντίνου
5. Γεώργιος Χρυσάνθου
6. Κωνσταντίνος Βότσης
7. Ανδρέας Αθανασιάδης
8. Γεώργιος Γεωργιάδης
9. Θάλεια Ιωάννου

Σχολική Εφορεία Λακατάμειας

1. Νίκος Χ΄΄Πέτρου
2. Παντελής Βασιλείου
3. Πέτρος Κουλέρμος
4. Ευαγγελία Μιχαήλ
5. Κύπρος Κυπριανού
6. Σουτηρούλα σταυρή
7. Χρίστος Ευαγόρου
8. Κυριάκος Κυπριανού
9. Σάββας Παπασάββας

Σχολική Εφορεία Αγλαντζιάς

1. Κούλης Γεωργίου
2. Παύλος Παύλου
3. ΄Ακης Παρασκευά
4. Αννίτα Παπαγιώργη Δημητριάδου
5. Λουκία Δικωμίτου
6. Προκόπης Προκοπίου
7. Πέτρος Πετρίδης
8. Δέσποινα Αμερικάνου Ιωάννου
9. Παναγιώτης Βαλέρκος


Σχολική Εφορεία Αγ. Δομετίου

1. Παναγιώτα Σιακαλλή
2. Νίκος Αθηαινίτης
3. Ντίνος Θεοδώρου
4. Ηρώ Σταυρίδου
5. Δήμητρα Δημητρίου
6. Παναγιώτης Καζαμίας
7. Γιαννούλα Παπαναστασίου
8. Γιαννάκης Παυλίδης
9. Σπύρος Χριστοφίδης


Σχολική Εφορεία ΄Εγκωμης

1. Ανδρούλα Περικλέους
2. Αντιγόνη Κωνσταντίνου
3. Σωτήρης Κυριακίδης
4. Κυριάκος Κορινός
5. Σοφούλης Παπαβαρνάβας
6. Κώστας Αναστασίου
7. Γιώργος Χ΄΄Γιάννης
8. Σπύρος Χ΄΄Γιακουμής
9. Ανδρέας Θεοδούλου


Σχολική Εφορεία Λατσιών

1. Κυριάκος Παπαδάκης
2. Στέφανος Στεφανή
3. Ιωσήφ Χριστοδούλου
4. Μιχάλης Παπαβαρνάβας
5. Μαρία Μιχαηλίδου Μανώλη
6. Ανδρέας Παπούλας
7. Κλεάνθης Χριστοφόρου
8. Μιχαήλ Σάββα
9. Γιάννης Κουρουζίδης


Σχολική Εφορεία Δαλιού

1. ΄Ελλη Γρούτα
2. Νίκη Παντελίδου
3. Αργύρης Ρώσσος
4. Δέσπω Σκορδή
5. Δαμιανός Παναγιώτου
6. Λάμπρος Καλλένος
7. Φίλιππος Γιαπατός
8. Αγάπιος Σωφρονίου
9. Ηλιάνα Παρμάκη


Σχολική Εφορεία Λεμεσού

1. Λευτέρης Σαπαρίλλας
2. Σπύρος Μιχαηλίδης
3. Κλεάνθης Χρ. Κλεάνθους
4. Αναστασία Ευαγγελίδου
5. Βάσος Ψαθάς
6. ΄Αριστος Αριστείδου
7. Αντρέας Λιμνατίτης
8. Ανδρέας Στυλιανίδης
9. Αντώνης Καττίδης


Σχολική Εφορεία Κ. Πολεμιδιών

1. Χριστάκης Χριστοφή
2. Ανδρέας Παναγιώτου
3. Χριστάκης Βακανά
4. Κυριάκος Πεγειώτης
5. Πάμπος Χριστοφή
6. Αγαθοκλής Αγαθοκλέους
7. Ανδρέας Παττίχης
8. Γιώργος Αλεξάνδρου
9. Γρηγόρης Θεοχάρους


Σχολική Εφορεία Μ. Γειτονιάς

1. Παύλος Ορφανίδης
2. Μάριος Σάββα
3. Ζαχαρίας Ζαχαρία
4. Γιαννάκης Αβρααμίδης
5. Στέλλα Κοντού
6. Χριστόδουλος Χριστοφίδης
7. Αντρέας Επαμεινώνδας
8. Σταύρος Χριστοδουλίδης
9. Γιάννης Παναγή


Σχολική Εφορεία Αγίου Αθανασίου

1. Χριστάκης Χριστοφόρου
2. Βαλεντίνος Παυλίδης
3. Σάββας Μαύρος
4. Χριστοφής Χριστοφή
5. Ανδρέας Ιωάννου
6. ΄Ελενα Μυλωνά
7. Ανδρέας Λευτέρη
8. Βάσος Θεοδώρου
9. Γιάγκος Δημητρίου


Σχολική Εφορεία Γερμασόγειας

1. Μάριος Τριανταφυλλίδης
2. Μαρία Νεοφύτου
3. Χριστόδουλος Χαραλάμπους
4. Κώστας Ππέλης
5. Αντώνης Μαραγκός
6. Πηνελόπη Πάτσαλου
7. Χριστάκης Νικολαϊδης
8. Ευριπίδης Παύλου
9. Γεωργία Παυλίδου


Σχολική Εφορεία Λάρνακας

1. Δημήτρης Λεβέντης
2. Ανδρέας ΄Ελληνας
3. Χριστάκης Πολυβίου
4. Βάσος Θεοδώρου
5. Παναγιώτης Ολύμπιος
6. Γεώργιος Προκοπίου
7. Κωνσταντίνος Τζιαρής
8. Μιχάλης Αλεξόπουλος
9. Φώτος Χήρας


Σχολική Εφορεία Αραδίππου

1. Μάριος Παγώνης
2. Πανίκος Σταυριανός
3. Κατερίνα Κέλπη
4. Σαββάκης Σάββα
5. Ανδρέας Μιτσίγιωρκης
6. Δημήτρης Χατζηματθαίου
7. Ευτυχία Μαππουρίδου (Πέτρου)
8. Δημήτρης Γεωργίου
9. Νικόλας Ευδοκίου


Σχολική Εφορεία Αθηαίνου

1. Αδάμος Αδάμου
2. Φάνος Φλουρέντζου
3. Μαρία Στεφανίδου
4. Δημήτρης Παπαπέτρου
5. Μιχάλης Μαλλουρής
6. Μιχάλης ΄Ανυφτος
7. Στέλιος Σκούρος
8. Δώρος Λουκά
9. Κωστάκης Αρτεμίου


Σχολική Εφορεία Π. Λευκάρων

1. Παύλος Παύλου
2. Κώστας Κομήτης
3. Παναγιώτης Πόλης
4. Σάββας Λευκαρίτης
5. Βύρων Αργυρίδης
6. Ονησίφορος Ονησιφόρου
7. Κοσμάς Κοσμά
8. Ερωτόκριτος Γιαννάκη
9. Αντώνης Κωμοδρόμος


Σχολική Εφορεία Πάφου

1. Νίκος Ταλιώτης
2. Δημήτρης Λουκαϊδης
3. ΄Αδωνης Βελάζης
4. Ανδρέας Πέρδικος
5. Κάτια Κωνσταντίνου
6. Φαντίνος Χατζημιτσής
7. Αντρέας Νικολαϊδης
8. Γεώργιος Πατσαλίδης
9. Κυριάκος Κακογιάννης


Σχολική Εφορεία Γεροσκήπου

1. Αντρούλα Φιλίππου
2. Μάριος Γεωργίου
3. Μαρία Τριανταφυλλίδου
4. Ανδρέας Χατζηκύριακος
5. Χρίστια Μαυρονικόλα
6. Χρυσόστομος Χρυσοστόμου
7. Πανίκος Κ. Σκορδής
8. Θέμης Θεμιστοκλέους
9. Πανίκος Γεωργιάδης


Σχολική Εφορεία Πόλις Χρυσοχούς

1. Κυριάκος Κυριάκου
2. Σωτηρούλα Θεοδώρου
3. Χριστάκης Παφίτης
4. Αγνή Κυριακίδου
5. Χριστάκης Χρίστου
6. Νίκος Καρυστίνος
7. Περικλής Ιωάννου
8. Ανθούλλης Παρασκευά
9. Αλέξης Σταυρινίδης


Σχολική Εφορεία Πέγειας

1. Κυριάκος Χαραλάμπους
2. Αντώνης Χαραλάμπους
3. Σάββας Τσιφούτης
4. Χαράλαμπος Κριθαρίδης
5. Μαρία Λαμαριανίδου
6. Χαράλαμπος Χαραλάμπους
7. Ελπίδα Καπετζιή
8. Ολύμπιος Νεοφύτου
9. Νίνα Γιαννακού


Σχολική Εφορεία Παραλιμνίου

1. Σώτος Κώστα
2. Γιώργος Μιντής
3. Φλουρής Φλουρή
4. Μάρκος Ζουβάνης
5. Κώστας Μακρίδης
6. Λένια Ορφανίδη
7. Δήμος Δημοσθένους
8. Ζήνων Χ΄΄Κωνσταντή
9. Πέτρος Πέτρου (΄Aσσιας)


Σχολική Εφορεία Δερύνειας

1. Πρόδρομος Πουμπουρής
2. Γιαννάκης Γαβριήλ
3. Παναγιώτης Νικολάου (Μαυρόγιαννος)
4. Γιαννάκης Πασχάλη (Φώκκη)
5. Σταύρος Χαραλάμπους
6. Δέσπω Μαυρουδή
7. Παρασκευάς Παρασκευά
8. Ανδρέας Ηρακλέους
9. Νίκος Ζάνης


Σχολική Εφορεία Αγίας Νάπας

1. Αντώνης Χ΄΄Χρίστου
2. Κατίνα Ζάουρα – Παναγή
3. ΄Αθως Γεωργίου
4. Μαρία Κυριάκου Πιερίδου
5. Μιχάλης Μιχαήλ
6. Παρασκευή Σαββίδου
7. Χριστάκης Γ. Τοφινής
8. Ανδρέας Ανδρέου
9. ΄Ελενα Τζουβάνη


Σχολική Εφορεία Αμμοχώστου

1. Τάκης Παναγιώτου
2. Γιαννάκης ΄Ελληνας
3. ΄Αριστος Αρέστη
4. Ανδρέας Λαγούδης
5. Φώτος Αρέστη
6. Νόνη Κουπέπια
7. Νίκος Χατζηγιάννης
8. Αλέκος Ορουντιώτης
9. Νικόλαος Πάρας


Σχολική Εφορεία Κερύνειας

1. Απόλλων Κουμίδης
2. Νίκος Ζαμπάς
3. Κώστας Κωνσταντίνου
4. Ανδρέας Αναστασιάδης
5. Γεώργιος Τσιάλης
6. Αναστασία Φιούρη
7. Γεώργιος Θεοφίλου
8. Νίκος Φυλαχτής
9. Αθηνόδωρος Μπούρας


Σχολική Εφορεία Μόρφου

1. Χριστάκης Καραολής
2. Νίκη Ττοφίρου
3. Νίκος Πελαβάς
4. Ιουλία Αρτεμίου
5. Φοίβος Πρωτοπαπάς
6. Κώστας Κυριακίδης
7. Ανδρέας Κατσελλής
8. Λίτσα Χ”Αγγελή
9. Ελένη Καραολή


Σχολική Εφορεία Λύσης

1. Κυριάκος Κωστέας
2. Πιερής Πέτσας
3. Ροδούλα Πέτσα-Κουσουλίδη
4. Μαργαρίτα Παμπόρη
5. Χριστόδουλος Αρτεμίου
6. Χαράλαμπος Ττέκκης
7. Ανδρέας Β. Κουσιάππας
8. Ανδρέας Χατζησέργης
9. Πανίκκος Πέτσας


Σχολική Εφορεία Λαπήθου

1. Ιωάννης Παρμάτζιας
2. Χριστάκης Χριστοδούλου
3. Χρυστάλλα Μαστραππά
4. Ελένη Χατζηχαρίτου - Λεωνίδου
5. Ανδρέας Αντωνίου
6. Γεώργιος Κανιός
7. Ανδρέας Αλλαμένος
8. Μιχάλης Πατσαλής
9. Πανίκος Ιακώβου


Σχολική Εφορεία Καραβά

1. Ανδρέα Παντελή
2. Δέσπω Ιακωβίδου
3. ΄Ελενα Μιχαήλ
4. Χριστάκης Χριστοφόρου
5. Βασίλης Χατζηδαμιανού
6. Σωτήρα Ποταμίτου
7. Σωτήρης Φραντζέσκος
8. Κυριάκος Ιωαννίδης
9. Σωτήρης Στυλιανού


Σχολική Εφορεία Λευκονοίκου

1. Χρυσόστομος Ιωάννου
2. Χρύσω Σαρρή – Αργυρού
3. Μιχάλης Κτίστης
4. Σωκράτης Μακρίδης
5. Λύσανδρος Φλουρέντζου
6. Κυριακή Παρασκευά
7. Κυριάκος Νικολαϊδης
8. Γιώργος Σφιγκτός
9. Νίκη Χριστοφή


Σχολική Εφορεία Κυθραίας

1. Χρυσόστομος Χριστοφή
2. Γιώργος Νικολαϊδης
3. Ζαχαρίας Βασιλειάδης
4. Κυριάκος ΄Ελληνα
5. Σάββας Κολιός
6. Κλεάνθης Καλλή
7. Γεώργιος Κοκής
8. Σταύρος Νικολαϊδης
9. Αθηνούλα Μαμμουλίδου


Σχολική Εφορεία Ακανθούς

1. Ελένη Καλιά-Ψαρά
2. Δημήτρης Γαβριήλ
3. Θεόδωρος Θεοδώρου (Χαϊράλλας)
4. Ηλίας Δημητρίου
5. Ελισάβετ Φιλίππου Δημητρίου
6. Μίκης Σωτήρη ΄Ελληνα
7. Μίμης Λοϊζίδης
8. Σάββας Μαραγκός
9. Γεώργιος Φωτίου




Β. ΚΑΤΑΛΟΓΟΣ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΕΦΟΡΕΙΩΝ ΣΥΜΠΛΕΓΜΑΤΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ ΜΕΣΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ

Σχολική Εφορεία Λυκείου Κοκκινοχωριών
Γυμνασίου Κοκκινοχωριών

1. Θεορής Μάρκου
2. Αντώνης Οικονόμου
3. Αντρέας Γιασουμή
4. Ανδρέας Σιημηλλάς
5. Φώτος Χαραλάμπους
6. Μιχάλης Καλαφάτης
7. Δημήτρης Κ. Δημητρίου
8. Βάσος Παπαγεωργίου
9. Αντωνάκης Παύλου

Σχολική Εφορεία Γυμνασίου και Δημοτικού Σχολείου
Κοινότητας Συνοικισμού Ανθούπολης

1. Πάμπος (Χαράλαμπος) Ηρακλείδης
2. Δημήτρης Πικής
3. Αναστασία Γιάννη Κωνσταντίνου
4. Ανδρέας Κούλουρος
5. Αγγέλα Ν. Τάμπα
6. Ανδρέας Καραγιάννης
7. Πρόδρομος Ιωάννου

8. Σώζος Παπασωζόμενος
9. Γιάννης Μπακαλιάος


Σχολική Εφορεία Γυμνασίου και Δημοτικών
Σχολείων Γερίου

1. Κατερίνα Λουκά
2. Δημήτρης Δημητρίου
3. Ανδρέας Παπαγιάννης
4. Ανδρέας Λοϊζίδης
5. Κωνσταντίνος Λουκά
6. Μαρία Παπαθεοδότου
7. Ανδρέας Δημοσθένους
8. Γεωργία Χριστοδούλου
9. Γιώργος Νικολάου


Σχολική Εφορεία Λυκείου Μ. Κουτσόφτα
και Α. Παναγίδη (Παλιομέτοχο)

1. Γιώργος Γαβριήλ
2. Μάριος Θεοδώρου
3. Νίκος Σταύρου
4. Χρυσόστομος Ψηλογένης
5 Γεώργιος Σαββίδης
6. Χριστάκης Μελετιές
7. Χρίστος Κινέζος Χαραλάμπους
8 Κύπρος Τσιάτταλος
9. Ντίνος Σαμάρας


Σχολική Εφορεία Γυμνασίου Κιτίου

1. Ιάκωβος Σαββουρής
2. Δημήτρης Αποστολίδης
3. Χριστόφορος Παντελή
4. Ανδρέας Χριστοδούλου
5. Ανδρέας Παπαθανασίου
6. Λάκης Λάμπρου
7. Στυλιανός Κούππαρης
8. Ιωάννης Π. Χίνης
9. Γιώργος Αμερικάνος


Σχολική Εφορεία Λυκείου Σολέας
και Γυμνασίου Σολέας

1. Γεώργιος Χειμωνίδης
2. Χριστόδουλος Χριστοδούλου
3. Δώρα Τσίγκη

4. Σόλων Χατζηδημητρίου
5. Μαρία Σαββίδου
6. Χρήστος Κούλας
7. Δημητράκης Ευγενίου
8. Ανδρέας Μιρής
9. Σταυρούλα Παπανδρέου


Σχολική Εφορεία Α΄ Περιφερειακού Γυμνασίου
Λευκωσίας (Δάλι)

1. Χρίστος Κωνσταντίνου
2. Λοϊζος Χριστοδούλου
3. Κώστας Λαουτάρης
4. Αλέκος Τασουρής
5. Σάββας Κανάρης
6. Γεώργιος Χατζηγιάγκου
7. Ανδρέας Δράκος
8. Θεοδόσης Πιέρος
9. Γιώργος Μαννούρης


Σχολική Εφορεία Γυμνασίου Αγ. Βαρβάρας

1. Βάσος Γεωργίου
2. Μάρκος Σιαξιατές
3. Γρηγόρης Στυλιανού
4. Ηλίας Μαυρομμάτης
5. Στέλιος Νικολάου
6. Ανδρούλα Γρηγορίου
7. Μάριος Παπακωνσταντίνου
8. Παναγιώτης ΄Αντωνας
9. Χριστόδουλος Ιωάννου


Σχολική Εφορεία Γυμνασίου ΄Εμπας

1. Στέλιος Σοφόκλη
2. ΄Αννα Ιωάννου
3. Δήμος Αντωνίου
4. Ανδρέας Κωνσταντίνου Χαραλάμπους
5. Ανδρέας Κωνσταντίνου Ιωάννου
6. Μιχάλης ΠαπαΘεοχάρους
7. Αλέκος Νικολαϊδης
8. Γιαννάκης Ιωαννου
9. Γιώργος Πενταράς


Σχολική Εφορεία Γυμνασίου Ξυλοτύμπου

1. Παναγιώτης Κυριάκου
2. Ανδρέας Χ΄΄Κωστής
3. Ξένιος Σωτηρίου
4. Κυριάκος Παπαγεωργίου
5. Ανδρέας Καλλιτσιώνης
6. Παύλος Βάσιλας
7. Ανδρέας Ευσταθίου
8. Δώρα Χρυσάνθου
9. Ανδρέας Χατζηπαρασκευά


Σχολική Εφορεία Γυμνασίου Ακακίου

1. Φιλόθεος Ασπρής
2. Μιχάλης Αποστόλου
3. Ευτυχία Σταύρου
4. Ανδρέας Xατζηβασιλείου
5. Δημητράκης Πετράκη
6. Παντελής Κακουλλής
7. Μιχαλάκης Πίττας
8. Χρυστάλλα Κυπριανού
9. Ελισάβετ (΄Ελσα) Ασπρή


Σχολική Εφορεία Β΄ Περιφερειακού Γυμνασίου
Λευκωσίας (Κλήρου)

1. Θεοδόσης Πλέντης
2. Ανδρέας Κωνσταντίου
3. Αντώνης Κόκκινος
4. Μιχάλης Κλαδευτηράς
5. Κύπρος Βλαδιμήρου
6. Χριστάκης Καδής
7. Χαράλαμπος Τήλλυρος
8. Αντώνης Αναστασίου
9. Νίκος Ηλιοφώτου


Σχολική Εφορεία Επισκοπής

1. Πέτρος Χατζίηκου
2. Ανδρέας Αυγουστή
3. Γεώργιος Αθηνή (Πάνη)
4. Μιχαλάκης Τσιάτταλος
5. Αθανάσης Κλεάνθους
6. Νίκος Νικολάου
7. Ανδρέας Κωνσταντίνου
8. Παντελίτσα Δημητρίου
9. Νέαρχος Βαρνάβα


Σχολική Εφορεία Ξυλοφάγου

1. Ευθύμιος Γεωργίου
2. Χρίστος Σιαθάς
3. Γεώργιος Κυριάκου (Πετεινός)
4. Μαρίνος Σπετσιώτης
5. Ελένη Δημητρίου
6. Μάρκος Κουμή
7. Χαμπής Κάτζιής
8. Θεόδωρος Μαυρομμάτης
9. Παναγιώτης Μουζούρης


Σχολική Εφορεία Γυμνασίου Τραχωνίου

1. Νίκος Νικολάου
2. Μηνάς Κοκκινόβουκος
3. Γιάννης Παπαδόπουλος
4. Στέλιος Στυλιανού Παπά
5. Συμεών Χαραλάμπους
6. Γεώργιος Ιγνατίου
7. Μαρία Κωνσταντίνου
8. Αναστάσης (Τάσος) Χαραλάμπους
9. Παναγιώτα Καρανικόλα


Σχολική Εφορεία Γυμνασίου Αγρού

1. Νίκος Πατσιάουρος
2. Φρίξος Πρωτοπαπάς
3. Κύπρος Αλεξάνδρου
4. Γιώργος Ρωσσίδης
5. Χριστάκης Τσολάκης (Νικοδήμου)
6. Αντώνης Τσαγγάρης
7. Κυριάκος Κουτσογιάννης
8. Χριστόφορος Παπαχριστοφόρου
9. Σάββας Πουργούρης


Σχολική Εφορεία Γυμνασίου και Δημοτικού
Σχολείου Κάτω Πύργου

1. Θεόδωρος Θεοδώρου
2. Στέλλα Γεωργίου
3. Ελένη Σπύρου
4. Ιωάννης Γενναδίου
5. Γεώργιος Νικολάου
6. Χριστάκης Κρυονέρης
7. Στέλιος Κωνσταντίνου
8. Κύπρος Ησαία
9. Νίκος Θεοχάρους


Σχολική Εφορεία Γυμνασίου Πολεμίου

1. Ιάκωβος Αντωνίου
2. Νίκος Θεοδούλου
3. Πανίκκος Κόκκινος
4. ΄Ελλη Κωνσταντινίδου
5. Νικήτας Νικήτα
6. Αντώνης Αντωνίου
7. Αντώνης Αντωνίου του Σάββα
8. Ανδρέας Ονησιφόρου
9. Τηλέμαχος Πολυβίου


Σχολική Εφορεία Γυμνασίου και Δημοτικού
Σχολείου Παναγιάς

1. Αντρέας Πετρίδης
2. Σάββας Λοϊζου
3. Αντρέας Χάγιαννης
4. Λένια Ευσταθίου
5. Ανδρέας Μουλάρης
6. Κατερίνα Νεοφύτου
7. Γιάννος Α. Ιγνατίου
8. Γιαννάκης Δ. Χαγιάννης
9. Χριστοφής Παναγιώτου


Σχολική Εφορεία Γυμνασίου Ομόδους

1. Νίκη Τουμαζίδου
2. Παναγιώτης Γιαλλούριδης
3. Δημήτρης Τρυφωνίδης
4. Φυλακτής Παπαφυλακτού
5. Νεόφυτος Μούζουρος
6. Σωκράτης Ρουσής
7. ΄Αριστος Αρίστου
8. Κώστα Μαρκίδης
9. Ηρόδοτος Ηροδότου


Σχολική Εφορεία Γυμνασίου Πεδουλά

1. Νίκος Στυλιανού
2. Μιχαήλ Μαυροσκούφης
3. Σάββας Ιωακείμ
4. Λοϊζος Αναστασίου
5. Μάριος Γρηγορίου
6. Νίκος Λάμπρου
7. Ανδρέας Παυλίδης
8. Χαράλαμπος Μιχαήλ
9. Θεόδωρος Διάκου


Σχολική Εφορεία Περιφερειακού Γυμνασίου Κοκκινοτριμιθιάς

1. Νίκος Κωνσταντινίδης
2. Χαράλαμπος Χριστοδούλου
3. Ανδρέας Κανάρης
4. Λάκης Χατζήκυριακος
5. Δημήτρης Χήρου
6. Λοίζος Προκοπίου
7. Κρίνος Αντωνίου
8. Κώστας Χαραλάμπους
9. Ανδρέας Φραγκουλλίδης


Σχολική Εφορεία Περιφερειακού Γυμνασίου Λειβαδιών

1. Ανδρέας Μιχαήλ
2. Λουκία θεοδοσίου
3. Χρίστα Δρουσιώτη
4. Χρίστος Ερωτοκρίτου
5. Χρυσόστομος Παρπούνας
6. Σαββάκης Γαβριήλ
7. Μιχάλης Μουσικός
8. Χαράλαμπος Κέκκου
9. Αντώνης Κουνές



Γ. ΚΑΤΑΛΟΓΟΣ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΕΦΟΡΕΙΩΝ ΣΥΜΠΛΕΓΜΑΤΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ

Σχολική Εφορεία Πάνω Πολεμιδιών – Καρμιώτισσας

1. Ανδρέας Αλεξάνδρου
2. Κώστας Χριστοφίδης
3. Παύλος Καλλή
4. ΄Αριστος Ττοφαλής
5. Τάκης Περικλέους
6. Χριστάκης Γεωργίτσης
7. Τάκης Παναγιώτου
8. Χριστάκης Χρυσάνθου
9. Αντώνης Πιερίδης


Σχολική Εφορεία Χλώρακας

1. Αντρέας Χριστοδούλου
2. Θέκλα Κυπριανού
3. Δημήτρης Τζιακούρμας
4. Χαράλαμπος Χαραλάμπους
5. Γεώργιος Τοουλιάς
6. Κυριακή Χριστοδούλου Δημητριάδη
7. Λοϊζος Λοϊζου
8. Ιωάννης Γιαννίτσαρος
9. Αντώνης Χριστοδούλου


Σχολική Εφορεία Δευτεράς

1. Νίκος Καλλής
2. Ευγένιος Χ΄΄Ευτυχίου
3. Χρυσόστομος Κυλίλης
4. Νίκη Γαβριηλίδου
5. Αγάθη Χρίστου Κουρτέλλα
6. Ανδρέας Πολυκάρπου
7. Κυριάκος Κυλίλης
8. Γεώργιος Γεωργίου
9. Κυριάκος Παπέττας


Σχολική Εφορεία Μουτταγιάκκας

1. Μάριος Βασιλείου
2. Βασίλειος Μαντράλης
3. Δημήτρης Λούτσιος
4. Κώστας Τταλλή
5. Ανδρέας Βρουλλίδης
6. Χαράλαμπος Χατζηχαραλάμπους
7. Μιχάλης Νικολάου
8. Αντώνης Παντελή
9. Γιάννος Εφταμάντηλος


Σχολική Εφορεία Κυπερούντας

1. Κώστας Ελευθερίου
2. Γεώργιος Ματσεντίδης
3. Χριστόδουλος Κουππή
4. Κυριάκος Κυριακίδης
5. Φειδίας Κωνσταντινίδης
6. Μιχαήλ Σολωμού
7. Γεώργιος Μ. Οδυσσέως
8. Ευάγγελος Ξενοφώντος
9. Γιάννης Καμιτζής


Σχολική Εφορεία Κισσόνεργας

1. Κάτια Ξενοφώντος
2. Στέλιος Π/Ανδρέα
3. Αργύρης Αλεξάνδρου
4. ΄Αρτεμης Γιάννικου
5. Ανδρέας Μελαψός
6. Νίκος Χαραλάμπους
7. Ιωάννης Μ. Καραγιάννης
8. Χριστόδουλος Κωνσταντίνου
9. ΄Ελλη Οικονόμου


Σχολική Εφορεία Α΄ Περιφερειακού Δημοτικού
Σχολείου Γερμασόγειας

1. Γιαννάκης Χαρμανής
2. Γιώργος Φιλίππου
3. Μηνάς Μηνά
4. Γαλάτεια Ευριπίδου
5. Γιαννάκης Χατζαράπης
6. Νεόφυτος Σάββα
7. Χριστάκης Παύλου
8. Πανίκκος Κωνσταντίνου
9. Ρεβέκκα Αχιλλέως


Σχολική Εφορεία Ιαματικής

1. Παναγιώτης Μιχαήλ
2. Ευριπίδης Μολυβά
3. Λάζαρος Λαζάρου
4. Χαράλαμπος Χαραλάμπους
5. Πάμπος Γαβριήλ
6. Θεόδωρος Γεωργίου
7. Λούκας Παπαθεοφίλου
8. Δημήτρης Χριστοφή
9. Αντώνης Πολυδώρου


Σχολική Εφορεία Παλαιχωρίου

1. Κυριάκος Στυλιανού
2. Λουκία Χαραλάμπους
3. Παναγιώτης Λαμπυρίτης
4. Γεώργιος Τουλούμης
5. Γεώργιος Ξυψίτης
6. Πέτρος Τζιωρτσής
7. Πανίκκος Μιλτιάδους
8. Σοφία Θεοδώρου
9. Κώστας Κουρουφέξης

Σχολική Εφορεία Κυβίδων

1. Λούκας Χριστοδούλου
2. Ιγνάτιος Παρασκευά
3. Αντώνης Ιακώβου
4. Λεόντιος Σταύρου
5. Ιωάννης Παναγή
6. Χριστόδουλος Μυλωνάς
7. Θάνος Θωμά
8. Μαρία Κλείτου


Σχολική Εφορεία Τίμης

1. Χρίστος Κολλύφας
2. Ανδρέας Δημοσθένους
3. Σωτήρης Κολοβός
4. Ανδρούλλα Κυριάκου
5. Γαλάτια Χαραλάμπους
6. Μαρούλλα Χαραλάμπους
7. ΄Ανδρη Μάρκου
8. Νικόλας Ιωαννίδης
9. Κυριάκος Πενταράς


Σχολική Εφορεία Καλού Χωριού Λεμεσού

1. Κωστάκης Ησαϊας
2. Μιλτιάδης Χριστοφόρου
3. Ανδρέας Τιμοθέου
4. Ευριπίδης Ευψυχίου
5. Νεόφυτος Μανδρής
6. Κώστας Αγαθοκλέους
7. Πέτρος Μιχαήλ
8. Σάββας Λοϊζίδης
9. Νίκος Καλλής


Σχολική Εφορεία Αγγλισίδων

1. Ανδρέας Αντωνίου
2. Παναγιώτης Απόστρατος
3. Μιχαλάκης Μιχαηλίδης
4. Χριστάκης Πτωχόπουλος
5. Σωτήρης Ανδρέου
6. Χαραλαμπία Κ. Σπαρσή
7. Ανδρέας Χριστοφή
8. Γιώτα Σ. Χαραλάμπους
9. Παναγιώτης Κουτσού


Σχολική Εφορεία Κονιών

1. Μιχάλης Μωϋσέως
2. Στέφανος Παναγιώτου
3. Μιχάλης Ζήσιμος
4. Μάριος Κονιώτης
5. Ρεγγίνα Ιωάννου
6. Ανδρέας Παναγιώτου
7. Στέλιος Κωνσταντίνου
8. Μάριος Θεοδούλου
9. Θεόδωρος Ηρακλέους


Σχολική Εφορεία Μεσόγης

1. Κωστάκης Δημητρίου
2. Στέλιος Κόνικκος
3. Κυριάκος Χαραλάμπους
4. Κυριάκος Νικολάου
5. Αντώνης Κυπριανού
6. Λίζα Μιχαήλ
7. Στέλιος Κυπριανού
8. Μαρούλλα Δημητριάδου


Σχολική Εφορεία Ευρύχου

1. Χαράλαμπος Μανδρίτης
2. Ευριπίδης Δημητρίου
3. Ανδρέας Κυριάκου
4. Κύπρος Κυπρίδημος
5. Τασούλα Τζίρτη (Μιλτιάδους)
6. Τάκης Μιχαήλ
7. Παναγιώτης Καμμάς
8. Χρίστος Λοϊζου
9. Χαράλαμπος Βαλιαντής


Σχολική Εφορεία Αυδήμου

1. Σωτήρης Κουμουδιού
2. Δεσπούλλα Χρίστου
3. Ανδρέας Χαραλάμπους
4. Σωτήρης Κκινιάρης
5. Θεόδωρος Αντωνίου
6. Σωτήρης Αναστάση
7. Νίκος Ραουνάς
8. Θωμάς Ισαάκ
9. Νίκος Νικολάου



Σχολική Εφορεία Τριμίκλινης

1. Κωστάκης Χριστοφή
2. Χριστόδουλος Καυκαλιά
3. Γιαννάκης Θεοφάνους
4. Αθανάσης Αποστόλου
5. Αριστείδης Καυκαρής
6. Χριστάκης Ευριπίδου
7. Αντρέας Ορφανός
8. Μιχαλάκης Τσουλόφτας
9. Νίκος Γιωργαλλής


Σχολική Εφορεία Αλεθρικού

1. Κώστας Γεωργίου
2. Θεοδόσης Κκεσές
3. Μάριος Αντωνίου
4. Αγαθάγγελος Αγαθαγγέλου
5. Ανδρέας Χατζηχρίστου
6. Σωτηράκης Λοίζου
7. Μαρία Ιωάννου
8. Ευάγγελος Α. Ευαγγέλου
9. Αντώνης Τερέντης


Σχολική Εφορεία Πάχνας

1. Αντωνάκης Αντωνίου
2. Παναγιώτης Π. Παναγή
3. Στέλλα Ανδρέου Κλεάνθους
4. Δημήτρης Θεοδώρου
5. Πελοπίδας Χριστοδούλου
6. Λεωνίδας Νικολάου
7. Πανίκος Παναγίδης
8. Πανίκος Ιωάννου
9. Κλεάνθης Κωνσταντίνου


Σχολική Εφορεία Αγρού

1. Γεώργιος Πρωτοπαπάς
2. Αλέξης Κουτσοβέντης
3. Γιαννούλα Κωνσταντίνου
4. Πέτρος Χ.Βιολάρης
5. Ανδρέας Τσολάκης
6. Τρύφωνας Παπαδόπουλος
7. Λάμπρος Γ. Λάμπρου
8. Χριστάκης Μουλλωτός
9. Μαρίνος Παντελή


Σχολική Εφορεία Κακοπετριάς

1. Γιαννάκης Ηλία
2. Ρίτσα Γαλαταριώτου
3. Κώστας Ευλαβής
4. Νίτσα Ξυναρή
5. Μαρία Μιλτιάδους
6. Αντώνης Καρής
7. Γιαννάκης Χ΄΄Κώστας
8. Νίκος Ζάγκουλος
9. ΄Αννα Μανώλη


Σχολική Εφορεία Γιόλου

1. Αντρέας Μάρκου
2. Σπύρος Γεωργίου
3. Αντρέας Καράχριστος
4. Γιαννάκης Γεωργίου
5. Γεώργιος Φυλακτού
6. Φυτούλλα Φιλίππου
7. Χριστάκης Παναγιώτου
8. Φρίξος Ευσταθίου
9. Χριστάκης Αλκιβιάδους


Σχολική Εφορεία Καλού Χωριού Ορεινής

1. Πάμπος Χαραλάμπους
2. Σκεύη Χήρα
3. Αναστάσιος Κωνσταντίνου
4. ΄Αντρος Ανδρέου
5. Ζήνων Νικολάου
6. Χαράλαμπος Σωφρονίου
7. Γεώργιος Ιωάννου
8. Ανδρέας Βιολάρης
9. Χρύσω Ερωτοκρίτου



Σχολική Εφορεία Αγίας Μαρίνας – Χρυσοχούς

1. Ιάσωνας Παύλου
2. Μιχάλης Παρασκευά
3. Γαβριήλ Θεωρή
4. Γιαννάκης Λαζάρου
5. Αιμίλιος Κωνσταντίνου
6. Παναγιώτης Χρίστου
7. Πάτροκλος Ευαγγέλου
8. Πολύβιος Πολυβίου
9. Γεώργιος Παπέττας


Σχολική Εφορεία Πολεμίου

1. Χριστάκης Γεωργίου
2. Ελισαίος Στυλιανού
3. Παναγιώτης Νεοφύτου
4. ΄Ελλη Κωνσταντινίδου
5. Νικήτας Νικήτα
6. Αντώνης Αντωνίου
7. Στέλιος Κωνσταντινίδης
8. Χριστάκης Γεωργίου
9. Ανδρέας Πολεμίτης


Σχολική Εφορεία Γαλάτας

1. Κυριακούλλα Βιολάρη
2. Φώτης Ιώαννου
3. Ανδρέας Ζαχαρία
4. Αριστόδημος Αριστοδήμου
5. Μαρία Κουππαρή
6. Χρίστος Χριστοδούλου
7. Χρίστος Πολυκάρπου
8. Μάρω Ζεμπύλα
9. Ελένη Πετρίδου


Σχολική Εφορεία Τσάδας

1. Μαρούλα Ανθήμου
2. Γεώργιος Θεοδώρου
3. Δέσπω Σωκράτους
4. Μαρία Κωνσταντίνου
5. Κυριάκος Κυριάκου
6. Γεώργιος Σάββα
7. Ρένος Μιλτιάδους
8. Χάρης Βρυώνη
9. Χριστάκης Τυρίμος


Σχολική Εφορεία Αγίων Αναργύρων

1. Τερψιθέα Ναθαναήλ
2. Κυριάκος Χρίστου
3. Χριστοδώρα Δημητρίου
4. Χαράλαμπος Κοκκονιά
5. Πανίκος Θεοδώρου
6. Μάριος Χρυσοστόμου
7. Νίκος Σαρρής
8. Ανδρέας Παπαδούρης
9. Νιόβη Ζαφείρη


Σχολική Εφορεία Μιτσερού

1. Χάρης Μούδουρος
2. Μιχάλης Κλαδευτήρας
3. Κύπρος Κυπριανού
4. Ανδρέας Ευγενίου
5. Μίκης Μαυρόγιωργος
6. Ελευθέριος Παπαδόπουλος
7. Ιωσήφ Αλεξάνδρου
8. Ανδρέας Χ΄΄Γεωργίου
9. Μύρια Ευαγγέλου


Σχολική Εφορεία Πωμού

1. Γεώργιος Διονυσίου
2. Ηλίας Γερασίμου
3. Ροβέλθων Ιωάννου
4. Νέδη Στυλιανού
5. Σίμος Σπύρου
6 ΄Ομηρος Παντελή
7. Παναγιώτης Χριστοφή
8. Κωστάκης Ανδρέου
9. ΄Αρης Διονυσίου


Σχολική Εφορεία Αγίας Μαρίνας Ξυλιάτου

1. Φωτούλα Παναγή
2. Ανδρέας Κυπριανού
3. Χριστάκης Ξενοφώντος
4. Κύπρος Αντωνίου
5. Σπύρος Γεωργίου
6. Γεωργία Αναστασιάδης
7. Παναγιώτης Αντωνίου
8. Πολύκαρπος Καδής
9. Χαράλαμπος Στρατουράς


Σχολική Εφορεία Ζυγίου

1. Ανδρέας Τσαππής
2. Χριστάκης Κυριάκου
3. Ελευθέριος Σεραφείμ
4. Θεοφάνης Θεοφάνους
5. Μανώλης Παπαδημητρίου
6. Νικολέττα Νικόλα
7. Φώτης Σμολέσκης
8. Αλέξανδρος Παπανικολάου


Σχολική Εφορεία Κούκλιων

1. Πανίκος Χρίστου
2. Θεοδόσης Μιλτιάδους
3. Πανίκος Γαβριήλ
4. Γιαννάκης Κανάρης
5. Κώστας Ριάλας
6. Αγάθη Χριστοδούλου
7. Μανώλης Βασιλείου
8. Αντώνης Ηλιάδης
9. Σόλων Μιχαήλ


Σχολική Εφορεία Περιστερώνας Πάφου

1. Πανίκος Θεωρή
2. Κυριάκος Χριστοφόρου
3. Δημήτρης Πογιατσιής
4. Πετράκης Καπονίδης
5. Χριστάκης Σόλωνος
6. Δημητράκης Παπασάββας
7. Αντώνης Σάββα
8. Νεοπτόλεμος Ευσταθίου
9. Αντώνης Σάββα


Σχολική Εφορεία Αγίου Ιωάννη Αγρού

1. Παναγιώτης Καραβέλλα
2. Αντιγόνη Μιχαηλίδου
3. Χριστόφορος Μαλεκκίδης
4. Μιχαλάκης Ιωακείμ
5. Ευριπίδης Πιττάλης
6. Κυριάκος Σοφοκλέους
7. Κυριάκος Παπαδόπουλος
8. Βαρνάβας Παναγιώτου
9. Χαράλαμπος Παπανικολάου


Σχολική Εφορεία Ασγάτας

1. Χριστάκης Χρίστου
2. Ξενοφών Κ. Χριστοφόρου
3. Χρίστος Κλεόπα
4. Ανδρέας Μιχαήλ
5. Κώστας Σαρρής
6. Ανδρέας Φραγκεσκίδης
7. Πέτρος Κατσαρής
8. Πολύδωρος Αναστασίου
9. Λουκάς Παπαϊωάννου


Σχολική Εφορεία Χολετριών

1. Γεώργιος Περικλέους
2. Σωτηρούλα Παπαλαζάρου
3. Νίκος Μωϋσέως
4. Χριστάκης Στυλιανού
5. Ανδρέας Δημοσθένους
6. Ανδρέας Μιχαήλ
7. Θεόδωρος Μενελάου
8. Ανδρέας Κούλουμος
9. Χαράλαμπος Ονησιφόρου


Σχολική Εφορεία Μαραθάσας

1. Ανδρέας Κακουλλής
2. Μάριος Λουκά
3. Χριστόδουλος Τρισελιώτης
4. Δήμητρα Αναστασίου
5. Γεώργιος Πλουτάρχου
6. Στέλιος Στυλιανού
7. Φάνος Καζαμίας
8. Ιωάννης Ζαντής
9. Χαράλαμπος Χριστοδούλου


Σχολική Εφορεία Καντού

1. Ειρηναίος Προδρόμου
2. Δήμος Δημοσθένους
3. Χρίστος Ιωάννου
4. Γιαννάκης Ττιμινής
5. Δημοσθένης Κ. Λάμπρου
6. ΄Αντρη Σταύρου
7. Μέμνων Χρίστου
8. Νίκος Χ΄΄Αχιλλέως
9. Στέλιος Παναγίδης


Σχολική Εφορεία Μαρωνίου

1. Γεώργιος Χέττας
2. Αργυρίδης Αγαπίου
3. Τιμόθεος Μιχαήλ
4. Χρίστος Θεμιστοκλέους
5. Χριστόδουλος Παπαχρίστου
6. Ανδρέας Ν. Ανδρέου
7. Σώτος Σιακίρης
8. Γιάννος Στυλιανού



Σχολική Εφορεία Δρούσειας

1. Αντώνης Μαρκίτσης
2. Αντρέας Τριαντάφυλλος
3. Πανίκος Νικολάου
4. Πανίκος Παναγιώτου
5. Τάκης Χειλίδης
6. ΄Αγγελος Αργυρόπουλος
7. Φίλιππος Μιχαήλ
8. Τάσος Πεγειώτης
9. Σάββας Τουμάζος


Σχολική Εφορεία Κ. Πλατρών

1. Μιχαλάκης Χ΄΄Αργυρού
2. Αθανάσιος Μ. Αθανασίου
3. Ευαγόρας Ευαγόρου
4. Ανδρέας Σάββα
5. Δημήτρης Παπαθεοδότου
6. ΄Αριστος Πατσαλίδης
7. Σπύρος Δημητρίου
8. Κρίστης Παραδείσης
9. Πέτρος Δημιώτης


Σχολική Εφορεία Φαρμακά

1. Κυριάκος Κωνσταντίνου
2. Αντωνάκης Χριστοδούλου
3. Βάσος Ευαγόρου
4. Δώρος Μεττής
5. Βασίλης Βασιλείου
6. Κυριάκος Παντελή
7. Δανιήλ Ευσταθίου
8. Αντωνάκης Κλεάνθους
9. Ελένη Κουρέα


Σχολική Εφορεία Αψιού

1. Παντελής Παντελίδης
2. Ρέα Ιακώβου
3. Αντρέας Λουβαριώτης
4. Νέαρχος Παπακωνσταντίνου
5. Κώστας Γαβριηλίδης
6. Ανδρέας Κουάλης
7. Μάριος Παφίτης
8. Χριστάκης Χριστοδούλου
9. ΄Αδωνις Κυριάκου


Σχολική Εφορεία Κάμπου

1. Αναστάσης Αναστασίου
2. Ανδρούλα Νικολάου
3. Στέλλα Αναστασίου
4. Πελοπίδας Χαραλάμπους
5. Ιουλία Χριστάκη
6. Λάμπρος Ορφανίδης
7. Ελευθέριος Γιωργαλλίδης
8. Ελένη Αριστοδήμου
9. Ελένη Σωφρονίου


Σχολική Εφορεία Λάσα

1. Ιάκωβος Αντωνίου
2. Νίκος Θεοδούλου
3. Χριστάκης Χαραλαμπίδης
4. Γεώργιος Ευστρατίου
5. Νεόφυτος Παναγιώτου
6. Χριστάκης Σάββα
7. Δημήτρης Γεωργίου
8. Χριστάκης Αθανάση


Σχολική Εφορεία Φλάσου

1. Αντωνάκης Νικολαϊδης
2. Ελένη Παπαπέτρου
3. Γεώργιος Γεωργίου
4. Αρτούλα Κωνσταντίνου
5. Μαρίνος Κωνσταντινίδης
6. Στέλιος Ιακώβου
7. Πέτρος Ευθυμιάδης
8. Ανδρέας Αντωνίου
9. Χριστόδουλος Χριστοδούλου Παπαμιχαήλ



Σχολική Εφορεία Ομόδους

1. Σωκράτης Σωκράτους
2. Θεόδοτος Θεοδότου
3. Ιάσων Χαραλάμπους
4. Ματθαίος Νίκου
5. Ανδρέας Καναρίνης
6. Χαράλαμπος Λοίζου
7. Νεόφυτος Κωνσταντίνου
8. Θεοδοσία Χαριλάου
9. Ευγένιος Μιχαήλ


Σχολική Εφορεία Σουνίου – Ζανατζιά

1. Αντρέας Κωνσταντινίδης
2. Ρεβέκκα Καραγιάννη
3. Τάκης Γαβριήλ
4. Μιχάλης Ευαγόρου
5. Δήμητρα Ευαγόρου
6. ΄Ελενα Ματθαίου
7. Πανίκος Βαθμολομαίος
8. Στέλιος Χ΄΄Κουμής
9. Ζήνων Δημητρίου


Σχολική Εφορεία Ορά

1. Αδάμος Κωνσταντίνου
2. Πανίκος Κωνσταντίνου
3. Ανδρέας Αντωνίου
4. Κυριάκος Παραδεισιώτης
5. ΄Ελενα Χριστοφόρου
6. Αχιλλέας Κονναρής
7. Λεωνίδας Ανδρονίκου
8. Χριστόφορος Γ. Καρυδάς
9. Ξενής Ξενοφώντος



Σχολική Εφορεία Αγίου Γεωργίου Πάφου

1. Ηλίας Σάββα
2. Χρίστος Μιχαήλ
3. Αντώνης Κλεάνθους
4. Αντώνης Κουπάτος
5. Ανδρούλλα Χρυσοστόμου Συρίμη
6. Φρίξος Μιχαήλ
7. Ανδρούλλα Μιχαήλ
8. Περικλής Περικλέους
9. Νικόλας (Nίκος) Πρωτοπαπάς


Σχολική Εφορεία Κάθηκα

1. Πλαστήρας Ππαλάς
2. Αντρέας Κόκκινος
3. Γεώργιος Παλατές
4. Ανδρέας Στυλιανού
5. Χριστάκης Σάββα
6. Ανδρέας Παύλου
7. Χρύσανθος Χρυσάνθου
8. Νεόφυτος Χριστοδουλίδης
9. Γεώργιος Παλατές


Σχολική Εφορεία Στατού

1. Πέτρος Αριστοδήμου
2. Αντρέας Δημοφάνους
3. Χριστόδουλος Ε Χ΄΄Παναγιώτου
4. Ελένη Γιωργαλλά
5. Χρυσόστομος Αριστοδήμου
6. Βάσος Δημητριάδης
7. Νεόφυτος Ιγνατίου
8. Ανδρέας Χρίστου
9. Ιωάννης Χαραλάμπους



Δ. ΚΑΤΑΛΟΓΟΣ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΕΦΟΡΕΙΩΝ ΣΥΜΠΛΕΓΜΑΤΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ ΜΕΣΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΤΕΧΟΜΕΝΩΝ ΠΕΡΙΟΧΩΝ

Σχολική Εφορεία Γυμνασίου και Τεχνικής Σχολής Ξερού

1. Πάμπος Χαραλάμπους
2. Χριστάκης Παράσχου
3. Νέστορας Κοντογιάννης
4. Θησέας Ζερβός
5. Λοϊζος Στεφάνου
6. Χρίστος Χαραλαμπίδης
7. Μαρία Παπαγεωργίου
8. Ανδρέας Χριστοδούλου
9. Τάκης Πίττας


Σχολική Εφορεία Γυμνασίου Τρίκωμου

1. Σώτος Προδρομή
2. Σώτος Πιερή
3. Μιχάλης Μιχαήλ
4. Γιάννης Ζάκος
5. Λευκή Κυρκιλλή
6. Δημήτρης Λαπαθιώτης
7. Μιχάλης Μελάς
8. Ιάκωβος Χ΄΄Βαρνάβας
9. Λουκάς Κουνές


Σχολική Εφορεία Γυμνασίου Αγίου Αμβροσίου

1. Πανίκος Χαπέσιης
2. Αμβρόσιος Μύλλερ
3. Παντελής Καράντωνας
4. Ιάκωβος Ευαγγέλου
5. Θεόδωρος Μελετίου
6. Χαράλαμπος Χαραλάμπους
7. Γιώργος Ττάκας
8. Γιώργος Αντωνίου
9. Ανδρέας Χατζησέργης


Σχολική Εφορεία Γυμνασίου Γιαλούσας

1. Μιχάλης Τζιούρος
2. Πέτρος Μαυρομμάτης
3. Γεώργιος Ζάουρας
4. Λοϊζος Τσιελεπής
5. Προκόπης Παπακώστα
6. Θέκλα Ιωάννου
7. ΄Αννα Νικολαϊδου
8. Ανδρούλα Ευθυμίου
9. Θεοδόσης Πυργώτης


Σχολική Εφορεία Ριζοκαρπάσου

1. Πέτρος Βανέζης
2. Ελένη Λιάσου
3. Ανδρούλλα Κτωρή
4. Χαράλαμπος Ν. Φαλάς
5. ΄Αννα Πάρη Γιάλλουρου
6. Ιωάννης Ζαχαρία Κτωρή
7. Πέτρος Παπαπέτρου
8. ΄Αννα Γιάλλουρου
9. Πανίκος Παράσχου – Παντελή

Αρχή


© 2012 Κυπριακή Δημοκρατία, Υπουργείο Εσωτερικών, Γραφείο Τύπου και Πληροφοριών

Αρχική Σελίδα | Κυβερνητική Πύλη Διαδικτύου| Αποποίηση | Υπεύθυνος Σελίδας